tech-project.pl
STRONA GŁÓWNA OFERTA PARK MASZYN REFERENCJE PLANOWANE ZAKUPY
Z FUNDUSZY UNIJNYCH
NASZE REALIZACJE TECH-PROJECT FILMY TECH-PROJECT SPORT KONTAKT
KONTAKT

Tech-Project
Sp. z o.o. sp. k.

Koniaczów 70
37-500 Jarosław

NIP: 813-372-82-36
Regon: 365492440

Biuro firmy
ul . Reymonta 15
37-500 Jarosław

tel/fax: 16 621 12 28
tel: 785 023 133

e-mail:
biuro@tech-project.pl



DANE KONTAKTOWE

Tech-Project
Sp. z o.o. sp. k.
Koniaczów 70
37-500 Jarosław

NIP: 813-372-82-36
Regon: 365492440
BIURO FIRMY
ul. Reymonta 15
37-500 Jarosław

tel/fax: 16 621 12 28
tel: 785 023 133

biuro@tech-project.pl
WŁAŚCICIEL
Sławomir Brzoza
Tel: 698 995 200
s.brzoza@tech-project.pl
ZAPYTANIA OFERTOWE
biuro@tech-project.pl

DZIAŁ REALIZACJI KONTRAKTÓW
Justyna Kloc
tel: 785 023 137
j.kloc@tech-project.pl
Przemysław Tkaczyk
tel: 661 491 715
p.tkaczyk@tech-project.pl
Paweł Sapa
tel: 781 546 950
p.sapa@tech-project.pl
Rafał Mierzwa
tel: 785 088 004
r.mierzwa@tech-project.pl
SERWIS MASZYN I WARSZTAT
Ryszard Mazurkiewicz
tel: 785 023 125
serwis@tech-project.pl
KIEROWNICY
Bogdan Korzec
tel: 785 023 136
b.korzec@tech-project.pl
Krzysztof Zazulka
tel: 785 023 135
k.zazulka@tech-project.pl
Jacek Misiąg
tel: 602 218 030
j.misiag@tech-project.pl
Grzegorz Pasieka
tel: 785 023 123
g.pasieka@tech-project.pl
Marek Bodzioch
tel: 602 683 604
m.bodzioch@tech-project.pl
Grzegorz Mularz
tel: 785 023 124
g.mularz@tech-project.pl
Bartosz Drozd
tel: 785 023 139
b.drozd@tech-project.pl
Marcin Wilk
tel: 601 626 396
m.wilk@tech-project.pl
2010 © Tech-Project | Koniaczów 70, 37-500 Jarosław | Biuro firmy: ul . Reymonta 15, 37-500 Jarosław | e-mail: biuro@tech-project.pl
Realizajca: prokris.com